Kdo z nás by se rád pouštěl do zdlouhavé a namáhavé rekonstrukce v bytě nebo dokonce v rodinném domě? Když si představíte, že musíte vyměnit i elektroinstalaci, respektive její veškeré rozvody, už máte před sebou obraz náročného vystěhování celého interiéru, často zásahy do nosných zdí, a především mnoho prachu a úlomků, které se musejí odklízet i několikrát denně. Rozvody elektroinstalace představují skutečně tu nejnáročnější část celé rekonstrukce, kdy prakticky zamezí užívání bytu na delší čas.

žárovka

Příležitost pro změnu
Výměna elektroinstalace je však i velkou příležitostí a šancí, jak dát svému interiéru nový, moderní a zajímavý prvek. I tak obyčejná věc, jako je vypínač nebo zásuvka může být v zajímavém provedení. Vybrat si můžete z mnoha tvarů, ale především se zajímavých barev. Dokonce je možné zvolit i nejrůznější kombinace. Kolekce je z pastelových barev. Výborně vypadají různé barvy v místnostech nebo dokonce extravagantní volba, kdy je vypínač v klasické bílé barvě a k němu je zajímavý barevný krycí panel. Jak je vidět v kolekci https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ vypínače a zásuvky nemusí být jen v obyčejném provedení, které nikoho nezaujme. Vypínač můžete mít v takovém provedení, které upoutá hned na první pohled.

Krásné v dětských pokojících
Barevné provedení vypínačů se nejlépe vyjímá v dětských pokojících. Ke spoustě hraček a zajímavým tapetám vypadají barevné vypínače výborně. Dětem se atraktivní prvek bude jistě líbit a v pokoji si hned všimnete, že doplňky nejsou v nudných barvách.

projekt

Vylaďte rekonstrukci vašeho bytu nebo rodinného domu do posledního detailu a vyberte si z kolekce vypínačů a zásuvek jejich barevnou verzi. Malý prvek jako je vypínač se nachází v každé místnosti a může být v atraktivním vzhledu, který říká, že jeho majitelé jsou velmi nápadití.