Máte-li chuť sportovat i teď v zimě, ale pouze v hale, podívejme se na dva sporty, které by vás mohly po všech stránkách uspokojit.

Tím prvním je squash. Tento výraz jste jistě již vícekrát zaslechli, i když jste ho třeba osobně ještě neviděli. Tento sport vznikl v polovině 19. století na anglické soukromé střední škola v Harrow. Zpočátku byl jen oblíbenou hrou školní mládeže a teprve až po 1. světové válce se jeho pravidla ustálila do moderní podoby.
Squash hrají dva hráči na uzavřeném halovém kurtu. Jeden z nich podává proti přední zdi a druhý se pokouší míček odehrát dřív, než se dvakrát dotkne země.
Údery se mohou odrážet šikmo od zadní stěny i stěn postranních, pokud se míček dotkne přední zdi, aniž se předtím dotkne země anebo přejde přes autovou čáru přední i zadní stěny. Body získává pouze podávající hráč, hráč na příjmu musí vyhrát výměnu, aby získal právo podávat.
Druhým sportem je pozemní hokej. Jeho kolébkou je rovněž Velká Británie a vznikl z původních starších her zvaných shinty, hurling a bandy.
florbal venku
Pozemní hokejhrají dva týmy tvořené 11 hráči na hřišti s travnatým, anebo v hale se syntetickým povrchem o rozměrech 91,4 x 55 metrů.
Smyslem hry je – jak už to u podobných her bývá – dopravit míček, který má v průměru přibližně 7 cm, dřevěnou holí do branky soupeře. Hráči se dělí na útočníky, středopolaře a obránce, své pozice však mění podle vývoje hry. Pouze brankař se smí míčku dotknout nohou .
londyn v hale
Při provozování těchto sportů (ale i jiných v létě a venku) nezapomeňte používat vhodné funkční prádlo, které především odvádí pot z pokožky pryč (typ mono), což pro vás znamená, že nebudete sportovat v mokrém tričku, nýbrž v suchém a dále má i nesporné hygienické přednosti – když se pot odvede z kůže pryč, nedochází k tak intenzivnímu zápachu. Typ duo vás, kromě odvedeného potu, navíc ještě zahřeje.