Toužíte po menší konfekční velikosti? Závidíte ženám, které na sebe mohou obléknout cokoli? Potřebujete shodit také kvůli svému zdraví?
Možností, jak shodit několik anebo i mnoho kilogramů není málo a narazíte na ně na každém rohu. Nicméně otázkou zůstává, jak najít ten pravý postup, který vás přivede k zaručeným výsledkům a odolá i pověstnému jojo efektu?

smoothie

Najít dietu, která funguje, je skutečně mnohem těžší, než to na první pohled vypadá. Většina z těch, které se lidem nabízejí, vedou pouze k tomu, že naruší jejich metabolismus. A najít takovou, která vám umožní si novou váhu ještě ke všemu udržet, tak to je doslova nadlidský úkol. Nicméně ani takový úkol není nemožný. Musíte si ovšem dobře vybrat postup, který staví na vědecky ověřených faktech a procesech, jaké v našem těle probíhají.

A právě přesně taková je bílkovinná dieta. Dieta, která vaše tělo zbytečně nezatíží, nebude vás mučit hladem, ani vás nebude nutit k nesmyslným stravovacím návykům. Dieta, díky které zaručeně shodíte požadované kilogramy, a která zamezí jejich návratu zpět. I několik měsíců či let po ukončení bílkovinné diety budete stále fit a vaše tělo bude v té nejlepší kondici.

brokolice

Jak to celé funguje?
Základem bílkovinné diety je speciální jídelníček založený na vysoce proteinových jídlech, která zaručí, že během hubnoucího procesu budete ztrácet hmotnost ve formě tukových zásob a nikoli v podobě svalové hmoty. A právě to je zásadní rozdíl oproti všem jiným dietám, během kterých zhubnete především svalovou hmotu, což je hlavní příčinou toho, proč se vaše tělo nedokáže vyrovnat s návratem k běžnému jídelníčku. Při bílkovinné dietě zůstane vaše svalová hmota na místě, a naopak se zbavíte všech nevzhledných tukových polštářů. A pokud do svého denního programu zařadíte také dostatek přirozeného pohybu a zvyknete si na zdravé stravování, tak je váš velký úspěch zaručen, a to jak nyní, tak i v budoucnosti.