Správný chrup a zdravý chrup si přeje opravdu každý, protože tohle je sen. Nejen, aby chrup krásně vypadal, ale aby byl opravdu čistý a aby se vám líbil. Naše dentální hygiena Liberec je zde pro tyhle služby. Máme nové, moderně vybavené ordinace, všechny přístroje, jdeme s dobou, dokážeme vás nejšetrnější a nejefektivněji ošetřit.

zubař

Odstraníme nepříjemný kámen, který může být nepříjemný, změříme mezizubní prostory, nabízíme služby bělení chrupu, také odebereme vaši osobní anamnézu, pigmenty vám také dokážeme odstranit, pokud by to někdo měl třeba na předních zubech, to musí být určitě nepříjemné, každý se vás musí ptát, co to tam máte za skvrnu, a když jsou ještě k tomu zuby bílý, tak cokoliv jde na nich vidět, to je určitě jasné. Každý by si měl zajít na hygienu alespoň jednou za půl roku, takže dvakrát do roka. Tělo si také umýváte každý den, vlasy také, tak proč byste měli vynechávat to, co vám pomáhá jíst a rozmělnit potravu? Jíst potřebuje a každé onemocnění, co se týče ústní dutiny, může výrazně narušit komfortní zónu celého žití.

Slevový program

Pokud budete k nám chodit pravidelně, tak je pak ošetření levnější, než to vstupní, takže my rádi podpoříme, abyste tohle využívali pravidelně, protože to je potřeba.
Jaké služby můžete u nás očekávat?

  • Nízké ceny, které jsou výhodné
  • Kvalitní ošetření drahými přístroji, které jsou moderní a jsou skvělé a dokážou všechno udělat přesně a bez nějakých chyb
  • Ukázku, jak byste si měli čistit zuby a celkově vás naučíme čistit si je správně
  • Můžeme vám i prodat mezizubní kartáčky, které budete využívat k čistění prostorů mezi stoličky

zuby
Vyzrajte nad kazem
Nemáte rádi, když vám doktor řekne, že máte kazy? Pokud byste s tím něco chtěli udělat, je potřeba se rozhodnout včas, nechat si všechno správně opravit a potom se starat hlavně o to, aby se chyba neopakovala.