Generika Viagry jsou preparáty, které využívají shodné účinné látky s názvem Sildenafil. Lze tedy od nich očekávat v podstatě podobné výsledky, ovšem co je podstatné, jde o léčiva syntetického původu. Sildenafil vznikl v laboratořích, a to může být pro mnohé z vás nepřijatelné. V současné době se totiž mnoho lidí od uměle vyrobených léčiv odvrací a vyhledává alternativní zdroje v přírodě. Přírodní léky nemívají tak dramatické vedlejší účinky a lze je obvykle využít pro širší spektrum pacientů, a užíváte-li je dle doporučeného režimu, mnohé z nich není třeba ani předkládat k posouzení lékařem na lékařský předpis.

tablety Viagry

Jak si poradit přírodní cestou

V přírodě nalezneme tolik úžasných léčiv, že je škoda, že se tento postup více nepropaguje v médiích. Kupříkladu Tradiční čínská medicína zná mnoho bylin, s nimiž úspěšně léčí řadu onemocnění, a to i v oblastech mimo jihovýchodní Asii. Na problémy s prostatou, erekcí a libidem (chutí na sex) by vám doporučila zejména adaptogenní rostlinky, což jsou přírodní poklady, rostoucí vysoko v horách, kde se již jiným rostlinám nedaří. Adaptogeny mívají ve svých kořenech mnoho živin a ty mohou být prospěšné lidem nejen s těmito zdravotními obtížemi, ovšem v první řadě tam, kde je zapotřebí eliminovat stres. Nadbytek stresových hormonů způsobuje hormonální dysbalanci a v případě erekce může vést až k jejímu značnému oslabení.

listy Ženšenu

Jestliže máte v krvi příliš mnoho adrenalinu delší dobu, dojde k potlačení tvorby testosteronu a muži pak nejsou schopni přirozeného sexuálního uspokojení. Jsou tím frustrováni nejen oni, ale i partnerka a může to vést až k rozchodu či rozvodovému řízení, což je v případě rodin s dětmi poměrně značná tragédie. Vyzkoušejte tedy například Korejský ženšen nebo Kotvičník zemní či Macu peruánskou, s nimiž byste mohli zvládnout problémy s erekcí a potencí i bez vedlejších účinků a nutnosti docházet k lékaři kvůli předepisovanému receptu.