Jsou to odborníci, kteří pomohou, hledáte-li odpovědi na tyto otázky:
·         Kdo mě naučí vařit v pohodlí mého domova?
·         S kým vyzkouším připravit nové delikatesy pro rodinu či přátele?
·         Kdo uvaří občerstvení na naší párty nebo rodinné oslavě?
·         Kdo zajistí ten pravý servis pro večírek naší firmy?
·         Kdo nás pohostí na naší svatbě?
cukráři na akci 
Pomohou přímo u Vás doma v kuchyni, na Vaší zahradě, na chatě, ve firmě, klubu nebo třeba v pronajatém salónku, či jachtě. Bez koloběhu nakupování, vaření a úklidu kuchyně. Vše zařídí. Pohlídají, aby jídlo bylo z čerstvých a zdravých surovin.
prostřeno na oslavu

Co jeho služba zahrnuje

Příprava menu s klientem, naplánování
Jaké pokrmy budeme podávat? Naši nebo italskou, mexickou, čínskou, indickou? Bude se jídlo připravovat doma nebo venku?Maso nebo zeleninu? Poradenství ohledně zdravé výživy s ohledem na individuální požadavky, vkus a potřeby klientů.
 
Nákup potravin
Osobní kuchař nakoupí za Vás. Suroviny vybere nejlepší a nejčerstvější.
 
Vaření u vás doma
Kuchař přijde k Vám domů se vším potřebným (suroviny i inventář) k vaření a  připraví předem dohodnuté jídlo pro rodinu nebo celé menu na oslavu.
 
Servírování
Po dohodě s Vámi profesionál provede i servírování pokrmů. Vy se v klidu můžete věnovat svým hostům a bavit se s nimi. Může také po domluvě provést prezentaci pokrmů, vysvětlit přípravu menu či zvláštnosti týkající se určitého připraveného pokrmu. Může Vás a Vaše hosty pobavit kuchařskou show.
 
Úklid kuchyně a uskladnění pokrmů
Uklidí pracovní plochu, sporák či gril. Uskladní také hotové jídlo do lednice nebo mrazáku dle Vašich pokynů. Opustí kuchyň čistou a voňavou od čerstvě navařených dobrot.
 
 čokoládové dobroty
Když je vše zařízeno a hotovo, můžete si v klidu sami nebo s rodinou či hosty užívat požitek z vynikajících pokrmů. Také si můžete doma ohřát jedno z připravených a uskladněných jídel.
Ušetřenýčas pak můžete věnovat svým koníčkům a zálibám.
 
Tak neváhejte a vyberte si i Vy svého hodinového kuchaře z mnoha mistrů tohoto oboru. Jejich seznamy najdete na internetových stránkách.