Je smutné, jak si to příroda v našem případě nešťastně načasovala. Jenom si to vezměte – takový mladý jinoch nedokáže jak známo kolikrát myslet na nic jiného než na děvčata, a kdyby na ně mohl i něco více, než jenom myslet, možná by se umiloval k smrti ještě dlouho před maturitou, uzkoušel by se ze své dospělosti ještě před zkouškou z dospělosti.
nahá blondýnka

Jenže právě takového mladičkého nešťastníka si děvčata vesměs zase až tak moc nevšímají, a pokud už snad ano, pak mu jen velice zřídka dopřejí to, co by podle svého nejhlubšího přesvědčení potřeboval dopřávat nezřídka, ba přímo zhusta.

A pak se to postupem času obrátí. Takový muž dospěje, získá nějaké to společenské postavení, ovšem současně nějaké to postavení i ztrácí. Už to prostě přestává být jako zamlada. A čím víc je tento jedinec jako zajištěná existence zajímavý, čím větší by mohl mít u žen úspěchy, tím menší úspěchy u žen ve skutečnosti má.
nahá dívka

Postupem času se z něj stane ona známá včelička, jež akorát tak píchne a umře, a ještě později už dokáže třeba i jenom popichovat.

Je nasnadě, že ho tento stav věcí ani trochu netěší. A stejně nasnadě je i to, že to netěší jeho drahou polovičku, případně jeho drahé polovičky. Protože ztrácet zbytečně čas něčím, co už se stejně sotva povede? A i kdyby se to povedlo, stejně by to nemělo dlouhého trvání?

Prostě to není v životě lidském, totiž v životě mužském, nejednou žádná sláva. A to zejména když už to není žádná sláva. Není nám chlapům vůbec co závidět.

Alespoň tedy do chvíle, než si zarputile řekneme, že.

A pořídíme si nějaký ten speciální přípravek pro ty, kdo si ještě chtějí pořádně užít. Což je tedy v podstatě pro všechny, protože neznám chlapa, který by si užít nechtěl. Pořídíme si třeba nějaký ten produkt s názvem Spedra, díky němuž získáme tvrdou a dlouhou erekci, pocit větší naší mužské ozdoby a delší dobu sexu. Díky němuž se prý dostaneme až do učiněného erotického ráje.

Přičemž toho posledního sdělení se zase až tak bát netřeba. Protože erotický ráj není ráj v pravém smyslu slova, ač to ráj bezesporu je. V erotickém ráji totiž nejsou všichni svatí a díky přípravku Spedra se tam dá hřešit přímo celou věčnost.