Nemáte peníze ani na malou garsonku ve městě? Stálo by vás její pořízení veškeré úspory? Jenomže nadrbou stranu si hledáte vlastní bydlení a nechcete zvolit nájem v cizím bytě? Pak se můžete poohlédnout jinde. Co takhle vlastní dům, na vlastním pozemku, který bude jenom váš a za velmi nízkou cenu? Za takovou cenu, za jakou nepořídíte ani garsonku ve městě? Nízká pořizovací cena je jednou z mnoha dalších výhod mobilních domů. Mezi další velké výhody patří také mobilita těchto domů. Ta spořívá v tom, že jakmile se chcete přestěhovat, tak si dům můžete nechat převézt na jiné místo.

mobilní dům

Útulné a levné bydlení

Mobilní domy jsou kompletně vybavené, takže vám v nich nebude nic chybět https://www.top-mobilnidomy.cz/.

interi=ér

  1. Disponují moderní kuchyní, luxusní koupelnou i záchodem. Mohou mít více či méně pokojů a jejich měsíční náklady jsou velmi nízké. Staví se často jako nízkoenergetické a proto v nich můžete bydlet po celý rok a to aniž byste bydlení přepláceli, pořád na něm oproti jinému bydlení ušetříte.
  2. Domy se mohou využívat také jako celoroční. Takže v nich můžete žít natrvalo po celý rok. Obydlí je zatepleno speciální technologií.
  3. Líbí se vám více dřevo a chtěli byste něco, jako je dřevostavba? V tom případě vás potěšíme, protože mobilheimy se staví také jako dřevěné typy staveb. Opět je můžete využívat jako celoroční a samozřejmě i zde platí nízké náklady na bydlení.
  4. Celoroční bydlení využijí nejenom mladé páry, ale také rodiny s dětmi či starší lidé například na stáří. Nízké náklady jsou velkou výhodou a mít svůj vlastní dům je velké privilegium. To si v dnešní době nemůže dovolit jen tak každý a vy jej můžete mít díky tomuto snadnému a jednoduchému principu. Dům nemusíte stavět, celý vám jej přivezeme a profesionálně ustavíme.
  5. Bydlení podle našich představ. I to mohou představovat mobilní domy. Útulné prostředí nám zajistí soukromí.