Nezáleží na tom, jestli rádi trávíte svůj volný čas aktivně, nebo dáváte přednost dobré knize. Pokud máte ty správné nápady a kolem sebe dobré přátelé, nemusíte se během léta nudit ani minutu.
vw camper u palmy.jpg

Pro milovníky sportu

Léto svým nádherným počasím vytáhne ven i ty největší lenochy. Můžete vyrazit na vzrušující pěší túru s rodinou, osvěžit se u řeky a, nebo třeba rovnou u moře. Zahrát si přátelský zápas ve volejbale s kamarády anebo dalším venkovním sportu.

Pro cestovatele

Není nic jednoduššího, než si sbalit pořádný batoh a vyrazit někam za exotikou. Je jen na vás, jestli chcete navštívit spíše divokou severskou přírodu a ledovce v Norsku, nebo raději dáváte přednost teplým španělským plážím. Nebo byste raději někam mimo Evropu? Při správné organizaci vás takový výlet ani finančně nezruinuje.

Pro milovníky památek

Teplé počasí a slunce nad hlavou jsou skvělými společníky během výletů za kulturou. Nemusíte nutně všude cestovat autem, nebo přeplněnou hromadnou dopravou, ale můžete si projít zajímavá historická města České republiky hezky po svých. Za zmínku určitě stojí hlavní město Praha s ikonickými památkami, jako je pražský hrad, Karlův most nebo Orloj, ale můžete navštívit i menší města jako je Olomouc nebo malebné městečko Holešovice.

Pro milovníky kultury

I milovníci kultury si během letních měsíců přijdou na své. Koná se nespočet zajímavých koncertů, festivalů, divadelních představení, které se výjimečně konají pod širým nebem. Výběr je opravdu veliký a určitě se vyplatí některé akce během prázdnin navštívit.
koktejl na pláži.jpg

Nebo raději trávíte čas doma?

Úžasné léto můžete samozřejmě prožít i u vás doma. Můžete uspořádat například:
· zahradní párty pro rodinu a přátelé
· literární večer s vašim čtenářským klubem
· večer deskových her
Sami určitě vymyslíte spoustu dalších nápadů, které můžete během letních měsíců realizovat.