pole, stavení, les

Stačí vlastnit nemovitost a máte zaručené peníze. Vyplácí se běžně částky až do 70% z aktuální prodejní hodnoty.

Netrapte se zbytečně s bankami, které vám nechtějí poskytnout půjčky. Nebankovní sektor má daleko mírnější podmínky, díky kterým může hypotéku poskytnout. Peníze využijete jakýmkoliv způsobem a navíc neprojíždíme registry dlužníků, takže nějaký malý záznam zcela přejdeme a nic se neděje také u nás nemusíte dokazovat své příjmy. Ať máte malé nebo vyšší, pokud potřebujete peníze, u nás je zkrátka dostanete!

tři balíčky dolarovek

1. Chcete nízkou splátku podobnou jako v bance? – S naší hypotékou toho dosáhnete. Zaručujeme velice nízké úrokové sazby po celou dobu splácení.
2. Předčasné splacení půjčky bez sankcí nebo pokut? – Jednoduše a snadno, tak by to šlo udělat, kdybychom měli volné ruce v tomto ohledu. U nás však můžete kdykoliv svou půjčku splatit a to bez udání důvodů a také bez jakýchkoliv poplatků. Splaťte svou půjčku kdykoliv, když zrovna budete mít peníze, a žádné poplatky vás v tomto ohledu nečekají.
3. Bojíte se poplatků předem nebo za schvalování půjčky? – S naší nebankovní hypotékou nic takového nehrozí. Neplatíte žádné poplatky předem ani za vyřizování!
4. Jaká bude doba splatnosti? Nebude moc krátká? – Často se obáváte i této otázky ohledně splatnosti vašich závazků? U nás můžete mít splátkový kalendář nastavený až na 30 let! Takže se nemusíte bát vysokých splácejících částek nebo toho, že by doba splatnosti byla moc krátká a zbytečně vás dusila.
5. Čeká mě spousta papírování? – Papírování vás nečeká vůbec žádné. Všechno jde vyřídit přes internet, kde naleznete naše formuláře k vyplnění. Snadno a rychle dostanete své peníze. Ty můžete mít dokonce do 24 hodin. Schvalujeme půjčky okamžitě, takže nečekáte dny týdny nebo měsíce na schválení https://nebankovnihypoteky.net/nebankovni-hypoteky/.

Velice nízká běžná úroková míra

Ta se pohybuje od 6,9% ročně. V nabídce jsou však také VIP produkty, které zaručují ještě nižší úrokovou míru například jenom 4% ročně. Podívejte se na jejich podmínky, abyste je mohli získat.

šedý velký dům, stromy