Pokud máte doma na své zahradě bazén, pak jistě víte, jak je důležité znát jeho hodnoty. Především ty teplotní, protože mnoho z nás neustále chodí k bazénu a dívá se, jestli je voda dostatečně teplá na to, abychom tam vlezli a šli se osvěžit a zaplavat si. Samozřejmě, že můžeme do vody vstoupit i bez těchto kritérií a bez těchto informací, ale o to více možná budeme překvapení, když svítí sluníčko, jak je ledová voda, do které si dvakrát rozmyslíme, jestli opravdu skočíme po hlavě. Právě pro tyto účely je jako stvořený bazénový teploměr, který můžeme používat denně a dokonce se na něj můžeme chodit dívat třeba každou minutu, jestli už se voda trochu oteplila, nebo jestli je pořád na stejných hodnotách. Samozřejmě, že tento produkt umí měřit i venkovní teplotu.
o Vždy je bez rtuti, takže je bezpečný pro děti, navíc si můžete vybrat z mnoha různých druhů, které jsou na výběr, takže se zabaví i děti s kachničkou, zlatou rybičkou, nebo například krokodýlem. pool4

Na výběr je z mnoha různých druhů

1. Přejete si s kachničkou či žralokem? Není žádný problém. Klasické verze se prodávají v bílé nebo modré, ale existují i v dalších barvách. Dále je na výběr kulatý, plovoucí nebo také kulatý, plovoucí se sondou. Hezké a milé jsou však verze s plovákem, který je ve tvaru zvířátek. Najít tak můžete klasickou a tak typickou žlutou kachničku, modrou velrybu, nebo také opalujícího se ledního medvěda.
2. Méně typickými příklady jsou žralok, krokodýl nebo modrobílý ptáček. Všechny jsou originální a veselé. S provázkem na upevnění nebo bez něj. Vybrat si můžete z klasických typů či těchto usměvavých.
3. Existuje také nerezová verze pro případy, kdy chcete mít luxusní a vytříbený i teploměr do bazénu a udržujete jej v dokonalé souhře s prvky, které okolo bazénu máte. Nerezové posezení a stolek a také žádné hračky do vody, ale hezký a nerezový teploměr, který vám bude ukazovat hodnoty teploty vody.folat