Nutnost si odpočinout a chvíli se zabavit vás inspiruje k tomu, abyste pro vaši rodinu vymysleli zábavu, která splňuje všechny vaše požadavky o dokonalém relaxu. Neváhejte se zaměřit na parky v naší republice, ve kterých najdete vše „pod jednou střechou“. Jedním z nich je Centrum Babylon v Liberci, z kterého nebude chtít jen tak odejít. Vydejte se tam nejlépe ráno, abyste vše v průběhu dne stačili stihnout.
zábava s aquaparkem

AQUAPARK, IQPARK, LUNAPARK

Aquapark
Děti i dospělí milují aquaparky a možnosti, které vodní svět nabízí. Vybláznit se zde můžou opravdu všichni. K dispozici máte i relaxační zahradu, saunu a nabídku masáží, při kterých si vaše tělo i mysl odpočinou tak, jako nikdy předtím.
IQPARK
V této častí parku najdete zábavu pro celou rodinu. O nudu nebude vůbec nouze, protože si zde „potrápíte“ vaše hlavy, ale skvěle se přitom pobavíte. Čeká na vás labyrint se zrcadlovým bludištěm, strašidly, ale i optickými klamy. Najdete zde i interaktivní část, kterou jsou vybavené tolik známé tajemné místnosti.
boj s vodou
Lunapark
V prostorech Lunaparku nalezete golfové hřiště, které je kombinací klasického golfu a minigolfu. Je vybavené i speciálními zimními golfovými simulátory, které tak běžně neuvidíte. Prostory jsou vybavené i pro narozeninové oslavy, proto, když máte malé děti můžete jim dopřát nezapomenutelné narozeniny právě v tomto středisku.
Jestli budete mít hlad a žízeň rozhodně nemusíte mít obavy, že budete muset opustit park, protože zde najdete restauraci, cukrárnu, bar a kavárnu.
park na golf

Zábava všeho druhu a na jednom místě!

Ty starší z vás ocení možnost doslova se vyblbnout na bowlingu a laser game. Pokud máte velkou skupinu lidí nebo přátel, určitě je vezměte na toto místo, které je jednoduše báječné. Své emoce můžete prožít i v 9D virtuální realitě, kde máte na výběr z několika filmů doprovázených speciálním osvětlením, 3D prostorným zvukem a to vše v interaktivní kabině.
Postarat se o zábavu na celý den není až tak těžké pokud víte, kam se za ní máte vydat. Proto si neváhejte taky udělat výlet do tohoto parku.