Příroda je plná tajemství a krásných věcí, které se ovšem dají použít na různou tvorbu. Dokonce i šperků, které přirozeně budou originální a jedinečné. Poté se mohou takové klenoty stát rodinným pokladem, který se bude dědit z generace na další generaci. Navíc jsou spojené s osobním příběhem a o to jsou vzácnější pro majitele. Jen si představme prstýnky, kdy jejich ozdobou je mušlička. Přesně taková, jakou jsme sbírali u moře. Nebo hledali tu nejkrásnější, kterou moře zrovna přineslo na svých vlnách. A že jsou rozličné, to ví každý, proto i prsteny s touto ozdobou budou podle toho vypadat. Někdy budou decentní menší, ale také se může získat poměrně robustní. A když se do nich vsadí perla, to už je originalita sama o sobě.

kolibřík

Recyklujeme plasty

V podstatě se dá říci, že jsme národ, který poctivě recykluje plasty, ty poté se dále zpracovávají. Koho by ale napadlo, že si může pořídit recyklovaný šperk? Nikoho a ani by to nikdo nepoznal. Proč? To je jednoduché, protože se jedná o náhrdelník, kde bude ozdobou kolibřík. Opět malá inspirace z přírody, jelikož právě onen nejmenší ptáček na celém světě, je velkou vzácností. A co ty plasty mají společného se šperkem? Hodně každé jeho malé peříčko je ručně vystřiženo a zpracováno z barevných plastů. Tento ptáček je rozhodně velmi krásná práce a důkladná. A kdo neví, že se jedná o plast, tak to ve skutečnosti nepozná. Tyto autorské šperky https://katiakolinger.cz/ jsou jedinečné jak nápaditostí, tak motivací a konec konců i provedením.

snubní prsteny

Dobrý typ na snubní prstýnky

I zde je originální tvorba na prvním místě. V dnešní době se většina elektronických zařízení otevírá skrze otisk prstu, proč poté si nenechat vyrobit ruční snubní prsteny s otiskem prstu místo jména. Ideální, nápadité a jedinečné. Přirozeně nemusí to být zrovna otisky prstů, co budou dělat snubní prsteny zajímavé. S dobrým nápadem a citem v rukou se dá vytvořit mnohem více, záleží na požadavcích novomanželů. Jedno je ale jisté, takové prsteny se nikde jinde nekoupí.