Parkujete své auto venku před domem a už vás nebaví denně čistit auto od sněhu a jiných nečistot? Popřemýšlejte o garáži nebo přístřešku. Snad jedinou výhodou parkování venku před domem je asi to, že když chcete někam jet, nemusíte otevírat a zavírat žádnou bránu. Tím ale seznam výhod parkování před domem končí. Nevýhodami parkování venku jsou hlavně podnební vlivy. Takže v zimě budete muset skla často škrábat od námrazy a budete muset auto ometat od sněhu. V létě zase bude auto od sluníčka rozpálené a bude chvíli trvat, než se klimatizace auta zbaví přebytečného horka. A když přijdou silné deště s kroupami, které mohou auto nenávratně poškodit, jistě by se vám nějaký ten přístřešek hodil.

dům

Přístřešek pro auto čítá několik výhod. Za prvé bude přístřešek chránit auto od přímého slunečního záření a od deště. Také budete auto parkovat u domu za bránou, takže se nemusíte bát, že vám auto někdo nabourá nebo nějak jinak poškodí. Na auto vám nebude padat listí, sníh ani ptačí výkaly. Zkrátka vám přístřešek na auto usnadní spoustu práce. V zimě se sice na auto z boku nějaký ten sníh dostane, ale určitě budete s ometáním auta hotovi dříve, než kdyby auto stálo venku před domem. A pokud se chcete vyhnout každodennímu škrábání skla, stačí si na přední sklo koupit clonu proti mrazu.

pegola

Skvělá a levná garážová stání Pergoly-trutnov jsou vyrobena ze smrkového dřeva. Dřevěné přístřešky se hodí pro každý dům i zahradu a jsou výbornou alternativou oproti garáži. Přístřešek pro auto nebo motocykl je rychle zhotoven a jeho údržba je jednoduchá. Pokud nový přístřešek dobře ošetříte, bude vám ještě dlouho sloužit. Základním ošetřením přístřešku se rozumí základní nátěr a následné přetření až třemi vrstvami lazury. Základní ošetření ochrání přístřešek před dřevokaznými houbami a lazura chrání dřevo před vlivy vnějšího prostředí. Takto ošetřený přístřešek nebudete muset natírat dalších 5 let.