Spojit své kolegy dohromady a přimět je, aby pracovali dynamiky jako tým je snem každého šéfa. Únikové hry jsou v posledních letech oblíbenou formou teambuildingu nejen pro samotné společnosti, ale také pro jejich zaměstnance. Nakonec jezdit na kole nebo chodit na výšlapy každého nebaví. Zde si ale své najdete skutečně každý a vaši zaměstnanci vám budou vděční.

starý zámek

Představte jim všechny výhody a úžasnou zábavu. Největší výhodou je pochopitelně týmová práce, kterou musí během řešení záhady vyvinout. Stejné vlastnosti a schopnosti budou zaručeně potřebovat také při plnění pracovních úkolů, a proto to prospěje všem zúčastněným.

Komunikace je základ

Největší složkou každého úspěšného a efektivního týmu je komunikace. V kanceláři se tato schopnost rozvíjí těžko. Ideální je proto vyvést skupinu do nového prostředí, kde spolu jednoduše budou muset mluvit. Jinak se totiž v časovém limitu z uzavřené místnosti nedostanou a hru tak prohrají. A to nechce nikdo. Dejte jim šanci se zlepšovat a oni toho zajisté naplno využijí.

úniková hra Pardubice https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/ nabízí skvělé možnosti teambuildingu prostřednictvím místnosti Enigma, kde najdete mnoho hádanek, logiky a skrytých předmětů. Na únik máte 75 minut a hra je určena pro skupiny o 2 až 5 členech. Pokud chcete něco akčního, tak si můžete užít také hru Dvojitý agent a pustit se do boje s KGB.

týmová práce

Obrovský výběr

Dokonce i na českém trhu najdete nespočet témat, míst a příležitostí, které můžete využít. Musíte se jen rozhodnout kolik lidí zapojíte, kdy, na jak dlouho a jaké téma pro vás bude nejlepší. Mezi nejoblíbenější patří:

  • historie,
  • duchové a nadpřirozeno,
  • akční příběhy inspirované počítačovou hrou,
  • vojáci či tajní agenti.

Pro firemní akce jsou vhodná všechna témata. Záleží pouze na tom, jaké jsou možnosti v místě působení a jaké jsou vaše preference. Víte, že mají zaměstnanci rádi horory? Zvolte něco ve stylu Samara. Je jen na vás, jestli je chcete spíše vyděsit, anebo jim přinést hodně adrenalinu a akce.