Když vaše dítko začne chodit do základní školy, změní se také nároky a nutné změny co se týče vzhledu jeho pokojíčku. Ubyde místo pro hračky, a naopak přibyde místo na sešity, knihy a další potřeby do školy. Přibyde psací stůl s pohodlnou židlí a případné další úložné prostory.

Pokud jste i vy právě v takovém období, kdy vašemu dítěti předěláváte jeho zázemí, pak si prohlédněte nabídku nejrůznějších kousků nábytku a jejich sestav, které byste mohli případně využít pro zařízení útulného zázemí.
pokoj pro studenta

Vyberte si z široké nabídky sestav studentských pokojů ať už máte doma právě dítě na prvním stupni, druhém stupni nebo středoškoláka. Z nabídky nejrůznějších setů nábytku sestavíte dokonalý komplet, který tak přizpůsobíte velikosti dané místnosti.

Zařiďte vašim odrostlým dětem nový a stylový studentský pokoj, který bude mít zajímavý a pěkný design, ale také bude praktický co do množství úložných prostorů a zároveň bude působit útulným dojmem. Inspirujte se v nabídce nejrůznějších kombinací nábytku. Nechybí různé kombinace barev, velký výběr dekorů dřeva, doplňků a dalších.
studentský pokoj

Praktické nezbytnosti v oblasti nábytku pro školáky i studenty

Jedním ze základních kousku nábytku bude bezesporu psací stůl vybavený šuplíky nebo skříňkou tak, aby mohly být ty nejnutnější věci po ruce. K tomu je samozřejmě nutná pohodlná a kvalitní židle. V sestavách také nechybí šatní skříně a nejrůznější komody ve stejném designu. Všechen tento nábytek můžete sladit i s postelí ve stejném stylu, která může disponovat praktickými vysouvacími šuplíky jako další úložný prostor.

Díky širokému výběru si na své přijdou jak milovníci pestřejších barev, tak i ti, kteří mají u nábytku raději spíše decentní nenápadný vzhled.

Zařiďte vašemu malému nebo většímu školákovi dokonalé zázemí, kde se bude moci věnovat přípravě do školy i odpočinku.