Tak to by byl takový celoroční relaxační pobyt od všeho. No možná by to bylo tak trochu horší v zimě, ale v dnešní době již ty zimy nejsou, to co bývalo. Takové místo je ideální a romantické, ale pokud tam není přívod elektřiny a vody, tak by to skutečně na dlouhý pobyt nebylo. To spíš jen na nějakou rekreační chatičku. Pokud by ale byly na pozemku rozvodové sítě, tak v tomto případu je tu skvělé řešení. Samozřejmě by se chtělo ještě zeptat na příslušném úřadě, zdali by proti tomu nic neměli, abyste mohli uskutečnit váš plán. Celoroční mobilní dům je prakticky vyrobený ze dřeva, tudíž by do krajiny pěkně sedl, ovšem ne do chráněné oblasti, to by mohl být problém, proto je dobré se nejdříve zeptat a pak řešit další věci.

mobilní dům

Levné bydlení

Každý člověk touží po svém vlastním bydlení a zde by bylo ideální to, že by se nejednalo o stavbu, takže by s domkem nebyly takové problémy, jako například se stavbou chaty. Prakticky se dá bydlet poměrně dost brzy, záleží na představě a možnostech. Některé domky se totiž dají zakoupit ihned a je pouze na domluvě, jak ten váš skvělý příbytek dostat na určené místo. Pravdou je, že si zase až tak s tím lámat hlavu nemusíte. Odborníci nejdříve zkontrolují pozemek, případně ho upraví do požadované podoby, aby se mobilní domek na něj pěkně usadil. Pak už jen můžete podle velikosti očekávat zásilku. Buď jde o modulovou stavbu a ta se dopraví na návěsu, poté ji jeřáb usadí na připravené místo, anebo má svůj vlastní podvozek. Tak či onak, to nebude vaše starost. Dopravu, usazení a zapojení řeší firma.

mobilní domy

Můžete zařizovat

Některé domky jsou prodejné i s vybavením. To záleží na domluvě. Ovšem každý si to své hnízdečko chce zařídit podle svého stylu a tak je pak na vás, jak si vše uspořádáte podle vašich potřeb. Podle velikosti jste právě získali bydlení, které je plnohodnotné po celý rok a ještě za poměrně nižší cenu, než klasická stavba domu. Nechybí kuchyň, obývací pokoj, dětský pokoj nebo pracovna, ložnice a dokonce i skvěle zařízená koupelna. Co víc si přát.