Milovat je nádherné. Milovat by měly ženy i muži a hlavně – by se měli milovat navzájem.
Každá lidská bytost už jednou stavu zamilovanosti podlehla a je nutno říct, že vás tento status jako člověka úplně změní. V případě, že lásce podlehnete a dáte do ní všechno, můžou se stát 2 situace:
1. Vrátí se vám to i s úrokem.
2. Nebo se spálíte a budete čelit zklamání.
Pokud se zaměříme na jednu konkrétní skupinu, a to ženy, s určitostí nelze popřít, že ony milují nadevše a mnohem intenzivněji než samotní muži. Otázkou však zůstává, jestli jim to později není na škodu.
polibek ženy.jpg

Žena, která se oddá lásce

Svým způsobem žena přináší do vztahu, ve kterém figuruje láska – více obětí. Je totiž od přírody empatická bytost, která vnímá každý cit silně a pokládá ho za svatý. Pak je tedy pochopitelné, že v momentě, kdy lítá v oblacích je více zranitelná a přináší větší zodpovědnost vůči sobě a muži, o kterého nechce přijít.
V neprospěch žen však mluví situace, kdy partner z jejího rozpoložení těží nebo ho využívá k manipulaci.Není žádnou výjimkou, že je žena díky jejím citům psychicky vydírána a žije ve vztahu, který nemá perspektivu do budoucna.
Co se však může pokládat za velké pozitivum je to, že muž, který narazí na partnerku, která by do vztahu dala první a poslední a on si toho váží, ji už jen tak nepustí a bude se jí držet jako klíště. I láska až za hrob existuje, tedy v případě, že to oba partneři prožívají stejně.
západ slunce a polibek.jpg

I vícekrát za život? Proč ne!

Není pravdou, že se člověk opravdu zamiluje pouze jednou za život. Zamilovanost žen se nepočítá na počty, ale na životní okamžiky, které jí podléhají.
To znamená, že je možné, aby člověk miloval i několikrát za život stejně moc a bral vztah, který prožívá jako jediný a poslední.
To, jestli to bude navěky ukáže až budoucnost, ale kdyby si konkrétně ženy vyčerpaly jednu zamilovanost pouze pro jednoho partnera, pravděpodobně by později tomu pravému nedokázaly dát vše včetně sebe, své oddanosti, pozornosti a obětí, které za to stojí v případě, že natrefíte na někoho, kdo si vás k sobě připoutá už napořád.