Nudíte se a chtěli byste si s rodinou či přáteli užít skvělý den? Přemýšlíte nad uspořádáním firemní akce jako je třeba teambuilding a hledáte vhodné řešení? Na vaše požadavky je odpovědí laser games Praha.

DSC8007

Čím dál tím více oblíbená aktivita, kterou si zamilovali nejen děti, ale především dospělí. Spousta zábavy, díky které si můžete užít skvělý den s rodinou, přáteli či kolegy nebo s učiteli a spolužáky. Dokonalá aréna, která vás vtáhne do svého děje, a vy na chvíli zapomenete na ten svět venku.

Stanete se bojovníky ve svém týmu a budete se snažit zdolat svoje soupeře. Nemusíte se vůbec bát, protože hra je zcela bezbolestná a plná překvapení. Můžete si vybrat z několika verzí her pro začátečníky i pokročilé a užít si pořádný adrenalin.

Vybavení, které podtrhuje autentičnost

Dokonalost prostředí spočívá nejen v zařízení pomocí vybavení a laserových podkladů, ale také v samotném vybavení. Dostanete na sebe vestu, která počítá zásahy a do ruky laserovou pistoli. Užijete si požitek ze samotné hry i z prostředí a pobavíte se jako nikdy.

billboard-right

Zahrajete si na bojovníky a také týmové hráče, protože vašim úkolem je zvítězit především jako tým. Právě tady se stmelují rodinné, přátelské i kolektivní vztahy a vzniká zcela jiná atmosféra, než třeba doma, v práci či ve škole.
Adrenalinová hra, při které není nouze o spoustu napětí, smíchu a především akce. Velký počet herních módů vám dá jistotu, že se nudit nebudete a že pokaždé můžete vyzkoušet něco jiného.

Hrát můžou muži i ženy, kluci i dívky a uspořádat zde můžete třeba narozeninovou oslavu nebo dětskou party.
Odložte na chvíli běžné starosti, počítače a mobily a zahrajte si moderní hru, která vás okamžitě vtáhne do děje. Nebude se vám chtít ani skončit a tak je zaručené, že přijdete znovu.
Můžete si změřit svoje i soupeřovy síly a dokázat si, že ještě jste z her nevyrostli.